search
REKLAMA
News

Jamie Costa zagrał ROBINA WILLIAMSA w krótkim filmie. Fani są w szoku. “Perfekcyjne”

Fani chcieliby, żeby Robin Williams został zagrany przez Jamie’ego Costę w pełnometrażowym filmie.

Łukasz Budnik

14 października 2021

REKLAMA

Jamie Costa to aktor, który przez ostatnie lata stworzył kilka imponujących fanowskich produkcji, wcielając się między innymi w takie postaci, jak Wolverine, Han Solo czy Obi-Wan Kenobi. Twórca w 2014 roku – tuż po śmierci Robina Williamsa – nagrał film Never Had A Friend Like Him, gdzie odtworzył kilka postaci zagranych przez aktora. Kilka dni temu Costa wrócił do Williamsa za sprawą nowego filmu, który aktualnie robi furorę w internecie.

W trwającym pięć minut filmie ROBIN Test Footage Scene, Costa wciela się w Williamsa z czasów realizacji sitcomu Mork & Mindy emitowanego w latach 1978-1982. Scena przedstawia rozmowę Williamsa z Pam Dawber (Sarah Murphree), która informuje Williamsa o śmierci Johna Belushiego, na co aktor reaguje smutkiem i niedowierzaniem. Klip wzbudził zachwyt fanów aktora, którzy nie szczędzą komplementów Coście i jego roli, twierdząc, że idealnie odegrał Williamsa, bezbłędnie naśladując głos aktora i jego manieryzmy. Pojawiły się już sugestie, że jeśli Williams doczeka się kiedyś filmu biograficznego, Costa będzie idealnym i jedynym wyborem do zagrania tej roli. Klip zobaczycie poniżej:

Na ten moment nie planów dotyczących fabularnego filmu o Williamsie – w zeszłym roku zadebiutował za to dokument Robin’s Wish

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA