search
REKLAMA
News

BATMAN przemawia głosem Roberta Pattinsona w zapowiedzi nadchodzącego trailera

“The Batman” zadebiutuje 4 marca 2022.

Łukasz Budnik

14 października 2021

REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera The Batman Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Zoë Kravitz, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard i Andy Serkis. Już w najbliższy weekend odbędzie się wydarzenie DC FanDome, na którym pokazanie zostany nowy trailer widowiska, tymczasem do sieci trafiła jego zapowiedź.

W trwającym kilka sekund klipie słyszymy Batmana mówiącego: “To nie tylko sygnał. To ostrzeżenie”. Do tej pory głos Batmana w wykonania Pattinsona mieliśmy okazję usłyszeć tylko w zeszłorocznym zwiastunie. Spot zobaczycie poniżej:

Poza zwiastunem The Batman, podczas DC FanDome zobaczymy materiały promujące też takie produkcje, jak Black AdamShazam: Fury of the Gods, sequel Aquamana oraz serial Peacemaker.

Widzowie, którzy mieli już okazję zobaczyć fragmenty The Batman, podkreślali, że film Reevesa jest klimatem zbliżony do horroru i nie stroni od przemocy. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA