search
REKLAMA
News

Dubler KEANU REEVESA zapewnia: wszystko, co słyszeliśmy o aktorze to 110% prawdy

Łukasz Budnik

8 czerwca 2020

REKLAMA

Keanu Reeves ma reputację jednego z najmilszych aktorów w Hollywood. Do sieci wielokrotnie trafiały opowieści o jego sympatycznych gestach, dobrym kontakcie z fanami czy skromnym życiu, jakie prowadzi pomimo posiadania dużego majątku. Na temat Reevesa wypowiedział się ostatnio jego dubler z serii o Johnie Wicku – Jeremy Fry.

Oto, co Fry miał do powiedzenia na temat swojego kolegi z planu:

Jest bezinteresowny, ofiarny i pracuje bez wytchnienia. Wszystkie dobre rzeczy które słyszeliście na jego temat są prawdą w 110% procentach. Kiedyś spytał: “Hej, chciałbyś pojechać do Laguny Seci?”, a kiedy Keanu Reeves pyta, czy chcesz jechać gdziekolwiek, zgadzasz się. Okazało się że wynajął Lagunę Secę, znany tor wyścigowy w Kalifornii, na dwa dni. Byli tam jest przyjaciele i ludzie, których znał – gwiazdy, osoby z różnych branż, duży przekrój towarzystwa. Zapewnił wszystkim nocleg i posiłki. To był dla mnie bardzo wyjątkowy czas.

Keanu na ławce

Fry potwierdził też, że Reeves chętnie wykonuje wyczyny kaskaderskie, jednak bez problemu potrafi ustąpić pola profesjonalistom.

(…) Wykonuje świetną pracę. To zawsze ciekawe, gdy aktorzy sami wykonują numery kaskaderskie, choć mają osoby, które mogą ich zastąpić. Keanu to rozumie. Nigdy nie powiedział, że chce robić to, czy to. Ufa reżyserom i ich decyzjom, bo wie, że pozwolą mu wystąpić kiedy będzie to bezpieczne.

Gdy twórcy będą mogli wrócić już na plan, Reeves najpierw zakończy zdjęcia do czwartego Matrixa, a później zacznie się realizacja Johna Wicka 4

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA