search
REKLAMA
News

Dove Cameron, Chloe Bennet i Yana Perrault jako serialowe ATOMÓWKI na pierwszym oficjalnym zdjęciu

Łukasz Budnik

13 kwietnia 2021

REKLAMA

Trwa realizacja aktorskiego serialu Powerpuff, który ma opowiadać o dalszych losach Bójki, Bajki i Brawurki ze słynnej kreskówki Atomówki (1998-2005). Producent Greg Barlanti do  spółki ze scenarzystkami Heather Regnier (Weronika Mars, iZombie) i Diablo Cody (Juno, Tully) tworzy go dla stacji CW.

W serialu dziewczyny mają być już po 20-tce i odcinać się od superbohaterskiego dzieciństwa, jednak zagrożenie świata zmusi je do ponownego użycia swoich super mocy. Atomówki zagrają Dove Cameron, Chloe Bennet i Yana Perrault, zaś w rolę Atomusa wcieli się Donald Faison. Profesor w serialu ma zmagać się z kryzysem wieku średniego i próbować naprawić relacje z Atomówkami. W obsadzie są też Nicholas Podany (Joseph “Jojo” Mondel Jr.) oraz Robyn Lively (Sara Bellum). Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia z planu serialu, a wczoraj “Variety” pokazało pierwsze oficjalne spojrzenie na bohaterki.

Wciąż czekamy na informacje dotyczące daty premiery.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA