search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły zdjęcia ze zwiastuna DIUNY

Łukasz Budnik

26 sierpnia 2020

REKLAMA

Zaledwie kilka godzin temu pisaliśmy o tym, że zwiastun Diuny trafi do sieci później, niż pierwotnie zakładano (prawdopodobnie 9 września), ale wcześniej zostanie wyświetlony w amerykańskich i kanadyjskich kinach. Okazuje się, że zapowiedź widowiska Denisa Villeneuve’a musiała mieć już swoją premierę, ponieważ do sieci wyciekły pochodzące z niej kadry.

Na zdjęciach widzimy głównie aktorów, których filmowy wizerunek został pokazany już na oficjalnych zdjęciach (Zendaya, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson), po raz pierwszy mamy jednak okazję sprawdzić, jak w filmie będzie wyglądać bohater grany przez Dave’a Bautistę.

Uwaga! Jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianki związanej z wizerunkiem postaci, zachęcamy aby poczekać do oficjalnej premiery trailera.

Przypomnijmy, że tytułowa Diuna to Arrakis, najważniejsza planeta w świecie stworzonym przez Franka Herberta. Znajdują się tam złoża melanżu, substancji która wydłuża ludzkie życie i umożliwia ponadwymiarowe podróże. Na Diunę przybywa książę Leto I Atryda wraz z lady Jessiką i synem Paulem oraz ich armią – wkrótce bohaterowie natykają się na Fremenów.

W filmie Villeneuve’a oprócz aktorów widocznych powyżej występują Timothée ChalametJavier Bardem, Stellan Skarsgård, Jason Momoa oraz Josh Brolin.

AKTUALIZACJA: Pojawiło się jeszcze więcej zdjęć.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA