search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły zdjęcia plakatu promującego film SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU

Do tej pory “Spider-Man: Bez drogi do domu” nie doczekał się plakatu oficjalnie udostępnionego przez studio.

Łukasz Budnik

5 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Fani niecierpliwie jej wyczekują, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w filmie pojawi się multiwersum – Alfred Molina znów wcieli się w Doktora Octopusa, a Jamie Foxx w Electro. Gdy wieści o ich castingu trafiły do sieci, rozpoczęły lawinę plotek o tym, że w filmie zagrają także Tobey Maguire i Andrew Garfield jako poprzednie inkarnacje superbohatera.

W ostatnich miesiącach do sieci trafiło sporo materiałów opisanych jako przecieki ze zbliżającej się produkcji, wśród nich między innymi nagranie z Andrew Garfieldem w stroju Spider-Mana i zdjęcia kostiumów.

Teraz po Twitterze zaczęły krążyć zdjęcia plakatu widowiska, zauważone na autobusach (po raz pierwszy udostępniono je na portalu Reddit). Sony do tej pory nie udostępniło oficjalnie żadnej grafiki promującej widowisko, stąd część fanów zastanawia się, czy plakat jest autentyczny. Możecie ocenić to poniżej:

W tym miesiącu ma zadebiutować kolejny zwiastun, w którym być może zostanie potwierdzony udział Maguire’a i Garfielda.

Przypomnijmy, że nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a.  W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA