search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z kontynuacji KOSMICZNEGO MECZU

Łukasz Budnik

4 marca 2021

kosmiczny mecz 2 4
REKLAMA

Kosmiczny mecz z 1996 roku opowiadał o przygodzie Michaela Jordana, który został poproszony przez Królika Bugsa i inne postaci z Looney Tunes o pomoc w wygraniu meczu z przybyszami kosmosu. Choć film nie zebrał najlepszych recenzji, to zarobił ponad 230 milionów dolarów i zdobył popularność wśród widzów – także w Polsce. Na ten rok planowana jest premiera sequela, w której zobaczymy LeBrona Jamesa. 

Kontynuacja filmu ma tytuł Space Jam: A New Legacy. Poza Jamesem, w filmie zobaczymy Dona Cheadle’a oraz Sonequę Martin-Green. Film wyreżyserował Malcolm D. Lee według scenariusza Ryana Cooglera (twórcy Czarnej Pantery Creeda) oraz Seva Ohaniana. Według doniesień, poza postaciami Looney Tunes w filmie mamy też zobaczyć słynnych bohaterów ze studia Warner, między innymi Maskę oraz Pennywise’a. Potwierdza to niejako opis fabuły:

Podczas wycieczki do studia Warner Bros., gwiazda NBA LeBron James i jego syn przypadkowo zostają uwięzieni w świecie w którym zgromadzone zostały wszystkie postaci i historie Warner Bros., a którymi dowodzi wadliwa, potężna siła zwana Alem G (w tej roli Cheadle). Z pomocą Królika Bugsa, LeBron musi przemierzyć nowy świat wypełniony ikonicznymi scenami i postaciami oraz zjednoczyć Looney Tunes, aby uratować swojego syna. By powrócić do domu, LeBron i Tunes muszą wygrać wielki mecz koszykówki z cyfrowymi wersjami największych gwiazd NBA i WNBA – wszystko na oczach całego świata.

Tymczasem Entertainment Weekly opublikowało nowe zdjęcia promocyjne:

Premiera zaplanowana jest na 16 lipca 2021 roku.

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA