search
REKLAMA
News

SLAXX. Zwiastun filmu o MORDERCZYCH JEANSACH

Łukasz Budnik

4 marca 2021

slaxx dzinsy
REKLAMA

Mordercze jeansy na ekranie? Czemu nie! Platforma Shudder pokazała zwiastun filmu Slaxx, w którym bohaterowie zmierzą się właśnie z takim przeciwnikiem. 

Jeansy ożyją, aby ukarać pracowników popularnej firmy odzieżowej za ich niegodziwe praktyki. Stanie się to podczas nocnej zmiany pracowników, którzy będą wykładać nową kolekcję. Slaxx wyprodukowały osoby odpowiedzialne za film Turbo Kid, a w obsadzie pojawili Romane Denis (Slut in a Good Way), Brett Donahue (Private Eyes), Sehar Bhojani (Opowieść podręcznej) oraz Stephen Bogaert (The Umbrella Academy). Reżyserią zajęła się Elza Kephart (autorka Go in the Wilderness oraz Graveyard Alive: A Zombie Nurse in Love), która napisała także scenariusz, wraz z Patricią Gomez.

Film pojawi się 18 marce na platformie Shudder, poczynając od USA, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Na tę chwilę nie wiadomo, czy będzie dostępny w Polsce.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA