search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły nieoficjalne informacje o czasie trwania filmu DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” trafi do kin w maju.

Łukasz Budnik

24 marca 2022

strange 1
REKLAMA

Zbliża się premiera kolejnego filmu należącego do MCU, zatytułowanego Doktor Strange w multiwersum obłędu. Do sieci trafiły pierwsze, nieoficjalne informacje na temat czasu trwania filmu.

Przypomnijmy, że W reżyserowanej przez Sama Raimiego (który ma już doświadczenie w ekranizowaniu komiksów – stworzył trylogię o Spider-Manie z Tobeyem Maguire’em) kontynuacji filmu z 2016 roku Strange zmierzy się ze swoim dawnym przyjacielem, baronem Mordo, na drodze spotykając także Scarlet Witch graną przez Elizabeth Olsen. Za scenariusz produkcji są odpowiedzialni Michael Waldron i Jade Halley Bartlett, którzy pracowali także przy Lokim. Nowe przygody Strange’a według zapowiedzi będą powiązane z tym właśnie serialem, jak również z WandaVision oraz wspomnianym Spider-Manem: Bez drogi do domu. W filmie możemy spodziewać się interesujących gościnnych występów, utrzymywanych oczywiście w tajemnicy.

Tymczasem na portalu Ingresso pojawiła się informacja, że nowy Strange potrwa 148 minut, tyle, co Spider-Man: Bez drogi do domu. Na ten moment wieść ta nie została oficjalnie potwierdzona (film wciąż nie jest jeszcze w 100% ukończony, więc czas trwania może jeszcze ulec zmianie), ale wstępnie można się spodziewać, że widowisko Raimiego będzie jedną z najdłuższych produkcji MCU. Do tej pory trzy najdłuższe filmy uniwersum to Avengers: Koniec gry (182 minuty), Eternals (157 minut) i Avengers: Wojna bez granic (149 minut).

Czekamy na dalsze wieści.

Nowy Doktor Strange zadebiutuje 6 maja 2022.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA