search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły grafiki koncepcyjne z serialowego OBCEGO. Wśród nich spojrzenie na ksenomorfa

Serialowy “Obcy” powstaje dla stacji FX.

Łukasz Budnik

3 września 2022

REKLAMA

Trwają prace nad serialem osadzonym w uniwersum Obcego. Za produkcję powstającą dla stacji FX odpowiada Noah Hawley, a jej fabuła zostanie osadzona 70 lat w przyszłości i nie skupi się na postaci Ellen Ripley. Po kilku opóźnieniach, twórca dostarczył scenariusze wszystkich odcinków, o czym w zeszłym miesiącu poinformował John Landgraf, prezes FX.

Landgraf zapowiedział, że serial będzie tonem zbliżony do dwóch pierwszych części filmowej serii, Obcego: ósmego pasażera Nostromo Ridleya Scotta oraz Obcego – decydującego starcia Jamesa Camerona. Dodał, że nie może zdradzić innych szczegółów. Pokusił się jednak o stwierdzenie, że w serialu znajdą się nawiązania do korporacji Weyland-Yutani, choć w centrum będzie inna firma. W związku z tym, że akcja serialu przypadnie 70 lat w przyszłość od teraz, całość będzie mieć charakter prequela głównej serii.

Tymczasem na portalu AVPGalaxy opublikowano grafiki koncepcyjne z nadchodzącej produkcji. Zobaczycie je poniżej:

Realizacja serialu ma rozpocząć się w przyszłym roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA