search
REKLAMA
News

Do sieci trafiła kolejna grafika sugerująca, że TOBEY MAGUIRE pojawi się w SPIDER-MANIE: BEZ DROGI DO DOMU

“Spider-Man: Bez drogi do domu” zadebiutuje 17 grudnia.

Łukasz Budnik

8 grudnia 2021

spider man stills 006
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. W sieci pojawiają się kolejne dyskusje w sprawie ewentualnego pojawienia się Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda w rolach wcześniejszych Spider-Manów.

Poszlaką w oficjalnym zwiastunie było ujęcie z jego brazylijskiej wersji, gdzie Lizard został uderzony przez “niewidzialną” postać; fani są pewni, że chodzi o cyfrowo wyciętego innego Spider-Mana. Później jeden z użytkowników Twittera wstawił post, na którym pokazał grafikę promocyjną umieszczoną na opakowaniu firmy Bark Box oferującej produkty dla psów, a na niej fragment kostiumu noszonego przez Tobeya Maguire’a w jego filmach. Wyciekły też fragmenty ścieżki dźwiękowej, na których słychać motywy przewodnie poprzednich Spider-Manów.

Tymczasem w sieci pojawiła się kolejna grafika, tym razem zaprezentowana w ramach kampanii indonezyjskiego banku. Wśród serii ilustracji znajdziemy także tę przedstawiającą walkę dwóch Spider-Manów z Electro; jeden z nich to prawdopodobnie ten grany przez Tobeya Maguire’a. Wyróżniona grafika poniżej:

spider man grafika

W nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a, a ich działania doprowadzą do zamieszania w multiwersum. W świecie Petera pojawią złoczyńcy – Doktor Octopus, Zielony Goblin, Sandman, Electro i Lizard. W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Wong, Alfred Molina, Jamie Foxx, Thomas Haden Church, Rhys Ifans, Willem Dafoe oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA