search
REKLAMA
News

Daredevil jednak pojawi się w kolejnym SPIDER-MANIE? Charlie Cox ponoć nakręcił swoje sceny

Łukasz Budnik

16 stycznia 2021

REKLAMA

Pod koniec roku dowiedzieliśmy się, że do obsady trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela dołączył Alfred Molina jako Doktor Octopus. Aktor powtórzy rolę, którą zagrał w Spider-Manie 2 z 2004 roku. Zbiegło się to z doniesieniami, że w filmie zobaczymy innych członków obsady starszych filmów o Spider-Manie, w tym odtwórców tytułowych ról oraz Kirsten Dunst i Emmę Stone. Mówiło się też o udziale Charliego Coxa jako Daredevila. Czy to ostatnie okaże się prawdą?

Według informacji uzyskanych przez ComicBook.com, Cox nakręcił już swoje sceny. Przypomnijmy, że aktor grał Daredevila w anulowanym po trzech sezonach serialu Netflixa, który (luźno) wchodził w skład MCU. Prawa do postaci niedawno wróciły do Marvela, więc w tym momencie włodarze studia rzeczywiście mogą wpisywać bohatera w kolejne projekty. Obecność Matta Murdocka miałaby sens – jest prawnikiem, mógłby więc wyciągnąć Petera Parkera z kłopotów w postaci zdradzenia jego tożsamości przez Mysterio. Nie wiadomo jednak, czy Cox zagrałby tę wersję postaci, którą znamy z serialu – w filmie z całą pewnością wprowadzone zostanie bowiem multiwersum.

W jednym z ostatnich wywiadów, Kevin Feige – prezes Marvel Studios – zapewnił, że bohaterowie znani z produkcji Netflixa (oprócz Daredevila także Luke Cage, Iron Fist oraz Jessica Jones) “są na pokładzie”, co dodatkowo każe myśleć, że Cox rzeczywiście może pojawić się w nadchodzącym widowisku. Sam aktor w kwietniu zeszłego roku zapewniał, że nie prowadził rozmów na temat udziału w filmie kinowym.

Spider-Man 3 ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA