search
REKLAMA
News

DANIEL CRAIG nie rozumie fenomenu swetra Chrisa Evansa z “Na noże”. “On po prostu nosi sweter”

Daniel Craig w obu częściach serii “Na noże” zagrał detektywa Blanca.

Łukasz Budnik

28 grudnia 2022

REKLAMA

Na Netflixie dostępne jest Glass Onion Riana Johnsona, w którym Benoita Blanca gra Daniel Craig, wcielając się w tę postać po raz drugi w karierze (po Na noże). Aktor w nowym wywiadzie przyznał, że nie rozumie pewnego fenomenu związanego z poprzednim kryminałem Johnsona. 

Jedną z ról w Na noże zagrał Chris Evans, który zagrał Ransoma, wnuka zmarłego bohatera zagranego przez Christophera Plummera. Rola Evansa spotkała się z entuzjazmem ze strony widzów, podobnie jak biały sweter noszony przez niego w filmie – fani ubierali się tak samo, udostępniając swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Craig w wywiadzie przyznał, że nie rozumie fenomenu tego ubrania.

Nie mogę tego pojąć. Wszystko sprowadza się do tego, że Chris Evans nosi sweter. To nawet nie tak, że jest nagi, albo nagi od pasa w dół i w swetrze. Myślałem sobie: “On po prostu ma na sobie sweter”. To były newsy: “Chris Evans ma sweter”. Chociaż pewnie, pięknie mu to pasowało.

Glass Onion obok Craiga występują Edward Norton, Dave Bautista, Janelle Monae, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Jessica Henwick oraz Madelyn Cline. Film w ciągu pierwszego weekendu na Netflixie wygenerował 82,14 mln godzin wyświetlania. Wcześniej pokazywany był w amerykańskich kinach, gdzie zarobił 15 milionów dolarów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA