search
REKLAMA
News

Czy SPIDER-MAN pojawi się w finale HAWKEYE’A? Fani spekulują po seansie “Bez drogi do domu”

Czy Spider-Man pojawi się gościnnie w serialu Disney+?

Łukasz Budnik

21 grudnia 2021

REKLAMA

Uwaga! Poniżej spoilery dotyczące Hawkey’a oraz Spider-Mana: Bez drogi do domu.

Już jutro na Disney+ zadebiutuje finałowy odcinek serialu Hawkeye, który opowiada o perypetiach Clinta Bartona i jego mierzeniu się z konsekwencjami działalności jako Ronin. Z poprzednich odcinków wiemy, że w finale zobaczymy Kingpina, granego ponownie (po Daredevilu) przez Vincenta D’Onofrio. Czy jest szansa, że w ostatnim odcinku zobaczymy także Spider-Mana?

Fani zaczęli nad tym dywagować po premierze Spider-Mana: Bez drogi do domu, który dał dwie wskazówki, że akcja filmu i Hawkeye’a dzieje się w podobnym czasie. W otwarciu filmu, gdy Spider-Man i MJ fruną przez miasto, widzimy reklamę musicalu Rogers oglądanego przez Bartona w premierowym odcinku serialu. Z kolei w finale Bez drogi do domu oglądamy Spider-Mana, który sunie przez miasto w okresie świątecznym, przelatując nad lodowiskiem i ogromną choinką przy Rockefeller Center.

Ze zwiastunów wiemy, że na wspomnianym lodowisku będzie się toczyć część akcji ostatniego odcinka Hawkeye’a. Właśnie to skłoniło fanów do zastanawiania się, czy premiera Spider-Mana i finału Hawkeye’a nieprzypadkowo została zaplanowana w odstępie niecałego tygodnia i czy bohater Toma Hollanda nie pojawi się na chwilę w serialu Disney+. Co ciekawe, jeszcze w listopadzie o obecność Spider-Mana w serialu została spytana wcielająca się w Kate Bishop Hailee Steinfeld, która zasugerowała, że zarówno dla niej, jak i Kate, byłoby to niemałe wydarzenie.

Odpowiedź na powyższe zagadnienie widzowie korzystający z Disney+ otrzymają już jutro. Tymczasem Spider-Man: Bez drogi do domu święci triumfy w kinach, będąc już teraz na drugim miejscu na liście najlepszych otwarć w historii. 

Aktualizacja: po finałowym odcinku wiemy już, że ostatecznie nie znalazło się w nim miejsce dla Spider-Mana.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA