search
REKLAMA
News

Adoptowany syn JAKE’A i NEYTIRI na nowym zdjęciu z AVATARA 2

Premiera Avatara 2 zaplanowana jest aktualnie na 16 grudnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

21 grudnia 2021

REKLAMA

W tym roku minie 12 lat od premiery filmu Avatar Jamesa Camerona, jednak wciąż czekamy na kontynuację tego widowiska. W zeszłym roku James Cameron potwierdził, że zdjęcia do sequela zakończyły się w Nowej Zelandii i rozpoczynają się prace nad efektami specjalnymi. Tymczasem do sieci trafiło oficjalne zdjęcie z filmu, przedstawiające adoptowanego syna Jake’a i Neytiri, bohaterów części pierwszej.

Nowa postać nazywa się Miles Socorro, a jej pseudonim to Spider – wciela się w niego Jack Champion. Bohater opisywany jest jako centrum potencjalnego konfliktu Jake’a i Neytiri. Urodził się w centrum wojskowym ludzi na Pandorze, ale był zbyt młody, by zabrać go na Ziemię, zatem został wychowany w dżungli. Producent Jon Landau wyjaśnił, że choć Jake go przygarnął, Neytiri zawsze widziała Spidera jako przedstawiciela tych, którzy zniszczyli jej dom i zabili jej ojca, a to nadaje dynamiki ich relacji.

Sam Avatar 2 ma skupić się na rodzinie. Landau tłumaczy, że Jake pochodzi ze świata ludzi, z kolei Neytiri ze świata Na’vi, są zatem jak para osób różnej rasy, która wychowuje kogoś, kto czuje, że nie należy do żadnej z nich. W ramach fabuły Jake i jego rodzina spotkają nowy klan, który żyje w wodnym środowisku.

W sequelach powrócą jeszcze Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver. Do obsady dołączają Kate Winslet, David Thewlis, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Edie Falco i Cliff Curtis. Premiera Avatara 2 zaplanowana jest aktualnie na 16 grudnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA