search
REKLAMA
News

Członek ławy przysięgłych o tym, dlaczego JOHNNY DEPP wygrał proces z AMBER HEARD. “Krokodyle łzy”

Johnny Depp pozwał Amber Heard z powodu zniesławiającego go artykułu.

Łukasz Budnik

17 czerwca 2022

heard depp
REKLAMA

W ostatnich dniach znów głośniej było o Amber Heard, która udzieliła wywiadu stacji NBC na temat procesu o zniesławienie, wytoczonego jej przez Johnny’ego Deppa. Decyzją ławy przysięgłych aktor zwyciężył, a Heard ma mu wypłacić 10,35 mln dolarów odszkodowania. Tymczasem w programie “Good Morning America” mieliśmy okazję usłyszeć wypowiedzi jednego z mężczyzn z ławy przysięgłych, który opowiedział, dlaczego to Depp wygrał. 

Anonimowy członek ławy powiedział:

Patrząc na jej płakanie i mimikę, gdy w nas się wpatrywała, czuliśmy się bardzo niekomfortowo. Odpowiadała na pytanie i płakała, a dwie sekundy później była już zimna jak lód. Niektórzy z nas mówili o krokodylich łzach. Wielu z nas czuło, że to, co mówił Depp, jest bardziej wiarygodne. Podczas odpowiadania na pytania robił lepsze wrażenie – jego emocjonalny stan był bardzo stabilny przez cały czas.

Mężczyzna zaprzeczył też twierdzeniom aktorki i jej prawniczki na temat tego, że członkowie ławy z pewnością musieli śledzić reakcje w social mediach (choć było to zabronione przez sąd).

Patrzyliśmy na dowody. Sam nie korzystam z Twittera i Facebooka, a ci, którzy używają tych platform, sami mówili o tym, by o nich nie rozmawiać. Myślę, że oboje byli dla siebie toksyczni, ale nie było dowodów potwierdzających to, co mówiła.

heard zeznania

Członek ławy przysięgłych zaznaczył, że “fiaskiem” Heard było odkrycie, że nie przekazała 7 milionów dolarów uzyskanych w trakcie rozwodu instytucjom charytatywnym, choć wcześniej publicznie mówiła o tym, że tak się stało. W trakcie procesu Heard zapewniała, że “zobowiązała się” uiścić wspomniane 7 milionów, traktując to jako synonim przekazanego datku.

Poniżej materiał z Good Morning America:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA