search
REKLAMA
News

CZERWONA NOTA z rekordowym wynikiem na Netfliksie

“Czerwona nota” pobiła rekord w ciągu niecałego miesiąca od premiery.

Łukasz Budnik

1 grudnia 2021

REKLAMA

12 listopada na Netfliksie zadebiutował film Czerwona nota, w którym główne role zagrali Dwayne Johnson, Ryan Reynolds oraz Gal Gadot. Produkcja – choć nie spodobała się większości krytyków – od początku mogła się cieszyć sympatią i zainteresowaniem widzów. Przełożyło się to na rekordowe wyniki oglądalności.

Filmowi 16 dni zajęło stanie się najpopularniejszą oryginalną produkcją w historii Netflixa. W tygodniu od 22 do 28 listopada produkcja wygenerowała kolejne 50,65 milionów godzin odtworzeń, co łącznie dało jej aż 328,80 mln godzin od dnia premiery. Dotychczasowym liderem było Nie otwieraj oczu, które w ciągu 28 dni po premierze wygenerowało 282, 08 milionów godzin odtworzeń. Czerwona nota przez 3 tygodnie była w dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji w 94 krajach.

Opis fabuły Czerwonej noty przedstawia się następująco:

Wystawiana przez Interpol czerwona nota to globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. Jednak gdy ryzykowny napad sprawia, że krzyżują się ścieżki najlepszego behawiorysty z FBI (Johnson) i dwójki rywalizujących ze sobą przestępców (Gadot, Reynolds), trudno przewidzieć, co się wydarzy.

Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Rawson Marshall Thurber, mający na koncie Drapacz chmur, także z udziałem Johnsona.

Tutaj nasza recenzja Czerwonej noty.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA