search
REKLAMA
News

CHRIS HEMSWORTH mówi o tym, czy zamierza pobić superbohaterski rekord HUGH JACKMANA

Chris Hemsworth już od dekady gości na naszych ekranach jako Thor.

Łukasz Budnik

22 czerwca 2022

wolverine thor
REKLAMA

W związku ze zbliżającą się premierą filmu Thor: Miłość i grom, wywiadów promocyjnych udziela Chris Hemsworth. Aktor ma okazję czwarty raz grać Thora w solowej serii (poza tym wystąpił we wszystkich częściach Avengers), która rozpoczęła się w 2011 roku. W jednej z rozmów Hemsworth odpowiedział na pytanie, czy zamierza powalczyć o pobicie pewnego rekordu Hugh Jackmana.

Chodzi o długość regularnego wcielania się w jedną postać z komiksu. Jackman zadebiutował jako Wolverine w 2000 roku w X-Men, a po raz ostatni wystąpił w tej roli w Loganie z 2017 roku; w tym czasie pojawił się w większości filmów z serii. Technicznie rzecz biorąc, jego rekord pobili już Tobey Maguire, Willem Dafoe i Patrick Stewart (wystąpili bowiem w MCU), jednak tylko Jackman nie miał kilkuletnich przerw podczas swojej kariery superbohatera. 

Hemsworth zapytany o to, czy wciąż widzi się “machającego Stormbreakerem” przez kolejne 6 lat w celu pobicia rekordu, stwierdził:

Nie miałem zamiaru, ale teraz myślę sobie, że to słuszna uwaga. To tylko sześć lat. Dotarłem tak daleko. Szkoda byłoby teraz się od tego odwrócić.

thor tw

Prowadzący wywiad w odpowiedzi stwierdził, że Hemsworth powinien mieć nadzieję, że Jackman nie zaliczy cameo w przygotowywanym Deadpoolu 3, w którym tytułową rolę ma powtórzyć Ryan Reynolds. Nie jest tajemnicą, że aktor chciałby, żeby Wolverine Jackmana i Deadpoola spotkali się na ekranie. Sam Jackman wyrażał chęć pojawienia się w MCU, było to jednak jeszcze zanim zakończył przygodę z Wolverine’em; od tamtej pory przekonuje, że nie zamierza już wracać do tej roli.

Na ten moment oficjalnie także przyszłość Hemswortha w MCU nie jest jeszcze całkowicie pewna – w innym wywiadzie aktor sam mówił o tym, że Miłość i grom może być jego ostatnim filmem w MCU.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA