BRYAN CRANSTON chciałby zagrać Waltera White’a w BETTER CALL SAUL

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W tym roku wyemitowany został piąty, przedostatni sezon Better Call Saul (znanego u nas też jako Zadzwoń do Saula) opowiadającego o wcześniejszych losach prawnika, którego poznaliśmy już w Breaking Bad. W prequelu zobaczyliśmy już kilka twarzy znanych z opowieści o Walterze White – czy w szóstym, finałowym sezonie gościnnie pojawi się sam Walt? Tego chciałby jego odtwórca, Bryan Cranston.

Aktor, który za swój występ w Breaking Bad zebrał fantastyczne recenzje i zdobył kilka istotnych nagród, zdradził w wywiadzie z Collider, że proponowano mu już wyreżyserowanie kilku odcinków, zawsze musiał jednak odmówić:

Miałem propozycję wyreżyserowania odcinka w każdym sezonie, ale nie wyszło, bo zawsze byłem zaangażowany w jakąś sztukę lub film i nie byłem dostępny. Ale uwielbiam ten serial, uważam, że jest fantastyczny.

To natomiast miał do powiedzenia na temat ewentualnego powrotu do roli, gdyby poprosili go o to twórcy serialu:

Gdyby Vince Gilligan i Peter Gould, współproducenci, chcieli bym wystąpił, nie wahałbym się. Ale jeszcze się to nie zdarzyło, więc zobaczymy. Nie wiem. Wciąż jest jeszcze jeden sezon, okaże się, co się wydarzy!

Emisja Breaking Bad zakończyła się w 2013, jednak Cranstona jako Walta widzieliśmy znowu w zeszłym roku, gdy gościnnie pojawił się w jednej ze scen El Camino – filmowej kontynuacji serialu, która domykała wątek Jesse’ego Pinkmana (Aaron Paul).

Chcielibyście zobaczyć Cranstona w Better Call Saul?

Ostatnio dodane