search
REKLAMA
News

BRIE LARSON zdradza, w której części STAR WARS chciała zagrać

Łukasz Budnik

29 lipca 2020

REKLAMA

Wczoraj czytaliście u nas tekst Filipa Pęzińskiego, w którym typował on jacy aktorzy powinni zagrać w którejś z nadchodzącej części Star Wars. Jedną z wymienionych była odtwórczyni roli Kapitan Marvel i laureatka Oscara za występ w PokojuBrie Larson. Nie jest tajemnicą, że aktorka jest ogromną fanką sagi i bardzo chciałaby wystąpić w którejś z odsłon serii. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Larson starała się nawet o rolę w jednej z nich.

Aktorka wyjawiła tę informację w ramach swojego filmiku na YouTubie, nie dodała jednak, o którą część chodziło. Niektórzy fani wyszli z założenia, że rolą, o którą walczyła, była Rey z nowej trylogii, prawda jest jednak inna. Larson wzięła ostatnio udział w rozmowie ze scenarzystą Garym Whittą, który napisał pierwszy spin-off głównej sagi, Łotra 1. Gwiezdne wojny – historie. W trakcie wywiadu aktorka przyznała, że wzięła udział w castingu właśnie do tego filmu, nie dostała jednak roli. Protagonistką Łotra 1 jest Jyn Erso, która wraz z innymi rebeliantami podejmuje się misji wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci. Bohaterkę zagrała ostatecznie Felicity Jones.

Łotr 1 nie jest jedynym filmem, o rolę w którym starała się Larson – aktorka wyjawiła również, że swego czasu walczyła o udział w Terminatorze: Genisys oraz Igrzyskach śmierci. 

Czy według was Larson pasuje do uniwersum Star Wars?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA