search
REKLAMA
News

MICKEY ROURKE wyzywa ELONA MUSKA do walki na gołe pięści. Poszło o JOHNNY’EGO DEPPA

Weronika Lipińska

29 lipca 2020

REKLAMA

Publiczna batalia pomiędzy Johnnym Deppem, a jego byłą żoną Amber Heard przybrała kolejny, zaskakujący obrót. Niedawno Elon Musk żartobliwie wyzwał Deppa na pojedynek w klatce po tym, jak ten rzekomo groził przedsiębiorcy pozbawieniem genitaliów. Deppem miało kierować przekonanie, że Heard i Musk mieli romans jeszcze przed rozwodem, czemu oboje stanowczo zaprzeczają.

Gwiazda Piratów z Karaibów nie odpowiedziała na kuriozalne wyzwanie, jednak do sprawy wmieszał się Mickey Rourke. Odtwórca głównej roli w Zapaśniku słynie z raczej łagodnego i delikatnego usposobienia, jednak Elon Musk wyraźnie go rozzłościł. Rourke ujął się za Deppem zauważając z troską godną najlepszych kumpli, że współzałożyciel Tesli powinien walczyć z kimś w swoim rozmiarze. Nie obyło się bez złośliwości i podbicia stawki. Poniżej możecie zapoznać się z wypowiedzią aktora na Instagramie.

Właśnie przeczytałem, że Elon Musk wyzwał Johnny’ego Deppa na pojedynek. Mam lepszy pomysł – jeśli Elon Musk ma nastrój do walki, niech stoczy pojedynek z kimś swojego rozmiaru. Chętnie skorzystam z okazji, żeby cię czegoś nauczyć, panie twardzielu. Gołe pięści, łokcie, kolana, a ja będę używać tylko lewej ręki. Wykładamy po 200.000 dolarów, zwycięzca bierze wszystko. Zamiast czepiać się kogoś mniejszego, stocz walkę ze mną. Ciepłe pozdrowienia.

Chcielibyście zobaczyć takie wydarzenie? 

Zdjęcie główne: MovieWeb

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA