search
REKLAMA
News

BOND 25 wreszcie z oficjalnym tytułem

Łukasz Budnik

20 sierpnia 2019

james bond spectre 1
REKLAMA

Na oficjalnym Twitterze serii o Jamesie Bondzie ogłoszono tytuł nadchodzącej odsłony przygód agenta 007. Wygląda na to, że Bond będzie wyjątkowo zapracowany.

Tytuł brzmi No Time to Die (Nie czas na śmierć)

Jak wygląda zarys fabuły nowej odsłony przygód agenta 007? Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy (w tej roli Rami Malek), który dysponuje niebezpieczną nową technologią.

Realizacja No Time to Die została już kilkakrotnie przerwana ze względu na wypadki na planie, między innymi skręcenie kostki przez Daniela Craiga i eksplozję, która zraniła jednego z członków ekipy.

W rolę Bonda wciela się oczywiście Daniel Craig. Poza nim i Malekiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris, Davida Dencika i Lashanę Lynch, która według plotek wcieli się w następczynię Bonda na stanowisku agenta 007. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga, a premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA