search
REKLAMA
News

Bohaterowie DIUNY na nowych okładkach promujących film

Filip Pęziński

28 sierpnia 2020

REKLAMA

Do sieci trafiły właśnie okładki magazynu Empire, na których zobaczyć możemy głównych bohaterów zbliżającego się widowiska science fiction – Diuny, ekranizacji kultowej książki Franka Herberta. Z pewnością zaostrzą one apetyt widzów przed zbliżającym się zwiastunem widowiska. Ten zadebiutować ma w sieci 9 września.

Na poniższych okładkach zobaczymy najważniejszych bohaterów Diuny, w których wcielają się Timothée Chalamet, Josh Brolin, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Zendaya, Sharon Duncan-Brewster i Jason Momoa.

Przypomnijmy, że tytułowa Diuna to Arrakis, najważniejsza planeta w świecie stworzonym przez Franka Herberta. Znajdują się tam złoża melanżu, substancji która wydłuża ludzkie życie i umożliwia ponadwymiarowe podróże. Na Diunę przybywa książę Leto I Atryda wraz z lady Jessiką i synem Paulem oraz ich armią – wkrótce bohaterowie natykają się na Fremenów.

Za reżyserię filmu odpowiada Denis Villeneuve. Polska premiera planowana jest na 18 grudnia tego roku.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA