search
REKLAMA
News

BLACK WIDOW. Pierwszy plakat filmu ze Scarlett Johansson

Łukasz Budnik

26 sierpnia 2019

black widow
REKLAMA

Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające plakat filmu Black Widow, nadchodzącego solowego filmu o bohaterce granej w MCU przez Scarlett Johansson. Grafikę podczas D23 zaprezentował odpowiedzialny za nią artysta, Andy Park.

Na plakacie oprócz Czarnej Wdowy widzimy postaci grane przez Florence Pugh, Rachel Weisz i Davida Harboura – aktorzy wcielają się kolejno w Yelenę Belovą, Melinę Vostokoff i Red Guardiana. To też pierwsze oficjalne spojrzenie na antagonistę filmu – Taskmastera, widocznego nad głową Natashy. Akcja Black Widow ma mieć miejsce po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów.

Poza plakatem zaprezentowano też grafikę prezentującą nowy kostium Czarnej Wdowy. Prezentuje się on tak:

Film o tej bohaterce trafi do kin 1 maja 2020 roku i rozpocznie Czwartą Fazę MCU. W jej skład wejdą również seriale wyświetlane na platformie Disney+, między innymi WandaVision oraz The Falcon and the Winter Soldier. Podczas D23 zaprezentowano grafiki promujące także te dwie produkcje.

W związku z tym, że to ilustracje przygotowane specjalnie na to wydarzenie, niekoniecznie będą oficjalnymi materiałami promującymi te produkcje w mediach. 

Więcej o nadchodzących produkcjach przeczytacie TUTAJ i TUTAJ.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA