search
REKLAMA
News

BLACK WIDOW. Pierwszy plakat filmu ze Scarlett Johansson

Łukasz Budnik

26 sierpnia 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające plakat filmu Black Widow, nadchodzącego solowego filmu o bohaterce granej w MCU przez Scarlett Johansson. Grafikę podczas D23 zaprezentował odpowiedzialny za nią artysta, Andy Park.

Na plakacie oprócz Czarnej Wdowy widzimy postaci grane przez Florence Pugh, Rachel Weisz i Davida Harboura – aktorzy wcielają się kolejno w Yelenę Belovą, Melinę Vostokoff i Red Guardiana. To też pierwsze oficjalne spojrzenie na antagonistę filmu – Taskmastera, widocznego nad głową Natashy. Akcja Black Widow ma mieć miejsce po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów.

Poza plakatem zaprezentowano też grafikę prezentującą nowy kostium Czarnej Wdowy. Prezentuje się on tak:

Film o tej bohaterce trafi do kin 1 maja 2020 roku i rozpocznie Czwartą Fazę MCU. W jej skład wejdą również seriale wyświetlane na platformie Disney+, między innymi WandaVision oraz The Falcon and the Winter Soldier. Podczas D23 zaprezentowano grafiki promujące także te dwie produkcje.

W związku z tym, że to ilustracje przygotowane specjalnie na to wydarzenie, niekoniecznie będą oficjalnymi materiałami promującymi te produkcje w mediach. 

Więcej o nadchodzących produkcjach przeczytacie TUTAJ i TUTAJ.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA