search
REKLAMA
News

Billy Zane jako Marlon Brando na zdjęciach z nowego filmu. Fani są w szoku: “Jest identyczny”

Billy Zane gra w filmie “Waltzing With Brando”.

Łukasz Budnik

27 maja 2024

REKLAMA

W przygotowaniu jest film Waltzing With Brando, w którym Billy Zane wciela się w słynnego aktora. Akcja osadzona jest na przełomie lat 60. i 70., w czasach, gdy Marlon Brando kupił prywatny atol Tetiaroa, by realizować tam wraz z architektem Bernandem Judge’em przyjazne środowisku projekty. Aby było go na nie stać, przyjmował role w kolejnych produkcjach, w tym w Ojcu chrzestnym.  

W filmie Billa Fishmana zobaczymy wydarzenia wokół realizacji filmu Coppoli, a także Ostatniego tanga w Paryżu. Scenariusz oparto na książce Judge’a pt. Waltzing with Brando: Planning a Paradise in Tahiti. Do sieci trafiły zdjęcia Zane’a jako Brando – fani są w szoku i piszą, że wygląda on dokładnie tak samo, jak pierwowzór. Przy realizacji filmu wykorzystano rekwizyty, którymi posługiwano się przy filmach z Brando.

Billy Zane w opowiedział o tym, że Brando przecierał szlaki, jeśli chodzi o aktywizm i że nie dziękowano mu należycie za głośne wyrażani swoich myśli. W filmie występują także Tia Carrere, Richard Dreyfuss, Jon Heder, Alaina Huffman oraz Rob Corddry. Na ten moment nie wyznaczono daty premiery.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Billy Zane (@billyzane)

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA