search
REKLAMA
News

BATMAN Tima Burtona doczekał się nowoczesnego zwiastuna od DC. Zobaczcie efekt końcowy

Sprawdźcie, jak wygląda zrealizowany według dzisiejszych standardów zwiastun “Batmana”.

Łukasz Budnik

2 lutego 2023

REKLAMA

Batman Tima Burtona z 1989 roku to prawdziwy klasyk kina komiksowego i film, który do dziś zachwyca widzów gotycką atmosferą. Oficjalny kanał DC na YouTubie udostępnił dziś nowy zwiastun produkcji, zmontowany tak, żeby przypominał współczesne zapowiedzi. 

W opisie pod wideo czytamy:

W 1989 roku świat zmienił się na zawsze, gdy pojawił się pierwszy nowoczesny film superbohaterski. Tim Burton wraz z Michaelem Keatonem, Jackiem Nicholsonem i Kim Basinger stworzył natychmiastowy klasyk. Mamy nadzieję, że współczesna wersja zwiastuna pozwoli wam spojrzeć na “Batmana” w nowym świetle.

Dla porównania możecie zobaczyć, jak wyglądał oryginalny zwiastun Batmana:

Batman Michaela Keatona ma powrócić na ekrany w zapowiadanym na ten rok filmie Flash. Mieliśmy go ujrzeć także w Batgirl, jednak produkcja została anulowana jeszcze przed premierą. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA