search
REKLAMA
News

Marvel pokazał nową zapowiedź serialu HAWKEYE

Hawkeye zadebiutuje na platformie Disney+ 24 listopada.

Łukasz Budnik

14 października 2021

REKLAMA

Jeszcze w tym roku Jeremy Renner powróci jako Hawkeye w serialu Disney+. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź dalszych przygód bohatera.

Akcja serialu zostanie osadzona po wydarzeniach z Avengers: Końca gry. Clint Barton będzie musiał odnaleźć się po śmierci Natashy Romanoff oraz powrocie rodziny, i zmierzyć się z konsekwencjami prowadzenia działalności jako Ronin. Barton spotka Kate Bishop, którą weźmie pod swoje skrzydła. Razem staną naprzeciwko grupy przestępców, których komiksowym pierwowzorem jest Tracksuit Mafia.

Rolę Kate Bishop zagra Hailee Steinfeld, a poza nią i Rennerem zobaczymy między innymi Alaquę Cox (Echo), Verę Farmigę (Eleanor Bishop) oraz Tony’ego Daltona (Jacques Duquesne). Rolę Yeleny Belovej powtórzy Florence Pugh. Jak potwierdził poprzedni zwiastun, w serialu rolę otrzymał także Piotr Adamczyk. Widzimy go również w nowej zapowiedzi.

Hawkeye zadebiutuje na platformie Disney+ 24 listopada. Premierowo zostaną pokazane dwa odcinki serialu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA