search
REKLAMA
News

Batman, Flash, Black Adam i Aquaman w nowej zapowiedzi tegorocznych filmów DC

Zobaczcie fragmenty tegorocznych widowisk ze stajni DC.

Łukasz Budnik

12 lutego 2022

black adam
REKLAMA

Do sieci trafiła nowa zapowiedź tegorocznych filmów DC, w której znajdziemy fragmenty takich widowisk, jak The Flash, Aquaman and the Lost KingdomBatman oraz Black Adam

Na pierwszy ogień pójdzie Batman z Robertem Pattinsonem, który zadebiutuje już 4 marca. Z kolei 20 maja zadebiutuje animacja DC’s League of Super-Pets. Później przyjdzie czas na widowiska należące do DCEU. 29 lipca na ekrany wejdzie Black Adam, gdzie tytułową rolę gra Dwayne Johnson. Aktor został obsadzony już w 2014 roku. W filmie reżyserowanym przez Jamue Collet-Serrę zobaczymy grupę znaną jako Justice Society of America, w której jest między innymi Doctor Fate grany przez Pierce’a Brosnana. 4 listopada zadebiutuje The Flash z Ezrą Millerem i w reżyserii Andy’ego Muschiettiego, gdzie bohater będzie przemierzać alternatywne rzeczywistości i spotka na swojej drodze Batmana granego przez Michaela Keatona, którego słyszymy zresztą w zapowiedzi (pojawi się też inkarnacja Bena Afflecka). Rok zamknie kontynuacja Aquamana, która na ten moment zaplanowana jest na 16 grudnia. Tytułową rolę powtórzy oczywiście Jason Momoa, a u jego boku ponownie zobaczymy m.in. Amber Hea.rd oraz Patricka Wilsona. Jako reżyser powraca James Wan.

Klip z fragmentami filmów zobaczycie poniżej:

Na który z tych tytułów czekacie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA