search
REKLAMA
News

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT. Nowy plakat i teaser polskiego horroru

Łukasz Budnik

15 stycznia 2020

REKLAMA

W sieci pojawił się nowy, króciutki teaser polskiego horroru pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt. Produkcja to pierwszy slasher stworzony w naszym kraju. 

Według opisu dystrybutora, Next Film, tak przedstawia się fabuła: “Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lesie bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Obozowicze w walce o prawdziwe życie będą musieli zmierzyć się z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu.”

W obsadzie są między innymi Julia Wieniawa, Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Wiktoria Gąsiewska i Mirosław Zbrojewicz. Reżyseruje Bartosz M. Kowalski (Plac zabaw). Premiera została zaplanowana na marzec 2020 roku. 

Dystrybutor udostępnił również plakat:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA