search
REKLAMA
News

AVENGERS 5 ma stracić tytuł “The Kang Dynasty”. Marvel planował to już przed zwolnieniem Majorsa

Jak będzie się nazywać kolejny film o Avengers?

Łukasz Budnik

22 lutego 2024

REKLAMA

Po tym, jak Jonathan Majors został uznany za winnego przemocy domowej i stracił rolę Kanga w MCU, w sieci rozpoczęła się fala przypuszczeń na temat tego, jak będą wyglądać kolejne filmy o Avengers, w których to właśnie Kang miał być złoczyńcą. Okazuje się jednak, że jeszcze przed wyrokiem Majorsa Marvel chciał ograniczyć udział tej postaci w MCU.

Przypomnijmy, że Majors został uznany za winnego dwóch czynów w postaci nękania i lekkomyślnej napaści. Aktorowi grozi do roku więzienia, choć może otrzymać także wyrok w zawieszeniu. Aktor zdążył zagrać Kanga w dwóch sezonach Lokiego oraz filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania, który okazał się rozczarowaniem finansowym (476 mln zarobku) i nie spodobał się widzom oraz krytykom. Według nowego raportu The Hollywood Reporter, to właśnie ten film sprawił, że Marvel podjął kroki, aby zmniejszyć rolę Kanga. Na ten moment wiemy tyle, że nowy film o Avengers, do tej pory zatytułowany The Kang Dynasty, otrzyma nowy tytuł.

Wspomniany tekst THR poświęcony jest jako całość porządkom, które zaprowadzane są aktualnie w Marvelu. Według źródeł, pomimo ostatnich porażek, studio się nie poddaje i przeprowadza wewnętrzne zmiany, których celem ma być ponowne zainteresowanie widzów w takim stopniu, jak jeszcze kilka lat temu. Póki co ograniczono liczbę tytułów wypuszczanych rocznie – w tym roku debiutujee tylko jeden film (Deadpool & Wolverine) oraz dwa seriale (wyemitowane już Echo oraz nadchodzący spin-off WandaVision poświęcony Agathcie Harkness).

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA