search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER oskarżony o gwałt. “Myślałam, że mnie zabije”

Łukasz Budnik

19 marca 2021

REKLAMA

Armie Hammer, znany między innymi z Tamtych dni, tamtych nocy oraz The Social Network jest w ostatnich miesiącach obiektem skandalicznych doniesień. W związku z oskarżeniami o kanibalizm, które pojawiły się na początku tego roku, aktor zrezygnował już z dwóch ról i stracił agenta. W międzyczasie czasie został też rozliczony z niewybrednego żartu opublikowanego na Instagramie. Oliwy do ognia dolewają byłe partnerki aktorka, które potwierdzają jego przemocowe i kanibalistyczne upodobania seksualne.

Przypomnijmy dotychczasową historię: w pierwszym tygodniu stycznia do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora z 2016 roku, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził wówczas, że nie odpowie na te „bzdurne oskarżenia”. Niedługo potem pojawiły się kolejne kontrowersje na temat preferencji Hammera, dostarczone przez jego byłą partnerkę, modelkę Paige Lorenze. Kobieta twierdziła, że w ramach zabawy erotycznej aktor wyciął na jej skórze część swojego inicjału (literę A), jak również wielokrotnie namawiał ją do usunięcia sobie żeber, żeby mógł je uwędzić i spożyć.

Teraz do sieci trafiły kolejne poważne oskarżenia – 24-letnia Effie, dotychczas anonimowa (to ona udostępniła w sieci fragmenty rozmów z Hammerem) , postanowiła opowiedzieć na konferencji prasowej o czynach, których miał się dopuścić Hammer w 2017 roku. Effie wyznała, że Hammer brutalnie gwałcił ją przez ponad 4 godziny i uderzał jej głową o ścianę, tworząc siniaki. Z relacji kobiety wynika, że aktor uciekał się też do innych czynów, na które nie wyrażała zgody, między innymi biciu jej stóp do poziomu, w którym bolały na każdym kroku. Próbowała uciec, ale Hammer jej nie pozwolił. Effie myślała, że aktor ją zabije. Ostatecznie wyszedł. Oboje poznali się na Facebooku w 2016 roku i wdali w romans.

Hammer zaprzecza kolejnym oskarżeniom. Jego prawnik Andrew Brettler twierdzi, że wszelkie kontakty seksualne odbywały się za obopólną zgodą, a Effie sama wysyłała Hammerowi wiadomości w których pisała, jakie rzeczy ma jej robić aktor. Zdaniem prawnika, Hammer nigdy nie chciał zawstydzać Effie informacjami o jej fetyszach, ale w tej sytuacji chętnie naprostuje sytuację. Dodał, że szukanie atencji ze strony Effie utrudni prawdziwym ofiarom osiągnięcie sprawiedliwości, na jaką zasługują.

Gloria Allred, prawniczka Effie, zawnioskowała aby Hammer przekazał policji zapisy rozmów z Effie (w sprawie aktora jest prowadzone dochodzenie) oraz wypowiedział się własnymi słowami, nie przez prawnika. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA