search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER oskarżany przez byłą partnerkę. “Chciał zjeść moje żebra”

Maria Grzybowska

28 stycznia 2021

REKLAMA

Armie Hammer, znany między innymi z Tamtych dni, tamtych nocy oraz The Social Network jest ostatnio obiektem skandalicznych doniesień. W związku z oskarżeniami o kanibalizm na początku miesiąca aktor poinformował, że rezygnuje z roli w nowym filmie zatytułowanym Shotgun Wedding. Niedługo potem został rozliczony z niewybrednego żartu opublikowanego na Instagramie, natomiast teraz była partnerka Hammera przyłączyła się do pierwotnych oskarżeń.

W pierwszym tygodniu stycznia do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora z 2016 roku, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził, że nie odpowie na te „bzdurne oskarżenia”. Tymczasem kilka dni temu w sieci pojawiły się kolejne kontrowersje na temat seksulanych i kulinarnych preferancji Hammera, dotarczone przez jego byłą partnerkę, modelkę Paige Lorenze. Kobieta twierdzi, że w ramach zabawy erotycznej aktor wyciął na jej skórze część swojego inicjału (literę A), jak również wielokrotnie namawiał ją do usunięcia sobie żeber, żeby mógł je uwędzić i spożyć.

Związał mnie i bawił się nożem. Powiedział: gdzie by tu umieścić na tobie swoje inicjały? Pamiętam, że to było nieprzyjemne i bardzo bolesne, ale zemdlałam. Nie pamiętam tego w pełni, bo tak bardzo bolało.  (…) Chciał znaleźć doktora w LA, żeby usunął mi zbędne żebra. Ma [Armie Hammer] wędzarnię w swoim domu w LA i chciał je uwędzić i zjeść. Na początku myślałam, że żartuje, ale prosił mnie o to pięć razy, więc zrobiła się z tego poważna sprawa. Zastanawiał się: ciekawe jak smakują? Założę się, że są smaczne.

Armie Hammer

Modelka powiedziała też, że przyczyną jej rozstania z aktorem było to, że nie czuła się bezpieczna.

Robiło się coraz dziwniej i zakończyłam to, bo powiedziałam mu w końcu, że to niebezpieczne i że robi mi się niedobrze na myśl, jaki jest dziwny. Stało się to nieznośne, jednak na początku ulegałam, ponieważ bardzo mi się podobał.

Prawnik Armiego Hammera zaprzeczył wszystkim oskarżeniom:

Twierdzenia dotyczące pana Hammera są ewidentnie nieprawdziwe. Wszelkie kontakty z tą osobą, czy jego innymi partnerkami, nastapiły po otrzymaniu pełnej zgody, ponieważ zostały omówione, uzgodnione i miały miejsce za obupólną zgodą. Historie utrwalane w mediach to chybiona próba przedstawienia jednostronnej narracji, której celem jest nadszarpnięcie reputacji pana Hammera, a informacje uzyskane od osób zainteresowanych to potwierdzają.

Aktora oglądaliśmy niedawno w Rebece Netfliksa. Pojawi się też w Śmierci na Nilu oraz – według aktualnych informacji – w zapowiedzianej kontynuacji Tamtych dni, tamtych nocy.

Okaże się, czy bieżąca sytuacja wpłynie znacząco na karierę aktora.
Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA