search
REKLAMA
News

ANTONIO BANDERAS poinformował, że jest zarażony koronawirusem

Łukasz Budnik

10 sierpnia 2020

REKLAMA

Antonio Banderas obchodzi dziś 60. urodziny – niestety ta wyjątkowa okazja zbiegła się z diagnozą, że zaraził się COVID-19. Aktor poinformował o tym fakcie na Twitterze.

Banderas zamieścił oświadczenie, obok którego dodał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Aktor stwierdził, że jest zmuszony świętować swoje urodziny w kwarantannie po tym, jak został zdiagnozowany. Banderas dodał, że czuje się stosunkowo dobrze (doskwiera mu zmęczenie) i że jest nastawiony na szybkie wyzdrowienie, które osiągnie dzięki stosowaniu się do zaleceń lekarzy. Aktor wspomniał jeszcze, że podczas izolacji zamierza czytać, pisać oraz odpoczywać, rozmyślając nad swoim życiem i nadaniem mu znaczenia.

Fani składają aktorowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Banderas nie jest jedynym aktorem, który zmaga lub zmagał się z koronawirusem – zarażeni byli już m.in. Tom Hanks, Olga Kurylenko i, jak ostatnio się dowiedzieliśmy, Bryan Cranston. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA