search
REKLAMA
News

ANNE HECHE nie przeżyje. Tragiczne skutki wypadku samochodowego aktorki [AKTUALIZACJA]

Anne Heche w zeszłym tygodniu miała wypadek samochodowy.

Jakub Piwoński

12 sierpnia 2022

REKLAMA

W ubiegły piątek, 6 sierpnia, doszło do wypadku samochodowego z udziałem aktorki Anne Heche. Poruszając się szybko swoim samochodem, zjechała z ulicy i uderzyła w murowany budynek. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód stanął w płomieniach.

Nie było to jednak jedyne zdarzenie drogowe, w którym brała udział aktorka tego samego dnia. Wcześniej aktorka uderzyła w mur na parkingu kompleksu apartamentowców w regionie Mar Vista. Wówczas aktorka oddaliła się z tego miejsca wypadku. Analiza toksykologiczna wykazała obecność we krwi aktorki narkotyków. Tuż przed wypadkiem Anne Heche została sfotografowana z butelką wódki w samochodzie. Bardzo więc możliwe, że była także pod wpływem alkoholu.

Przez te kilka dni aktorka przebywała w śpiączce i jak podkreślają lekarze, jest w stanie krytycznym. Sztuczne podtrzymywanie przy życiu ma związek z decyzją aktorki o chęci przekazania swoich organów. Trwa analiza, które z nich mogłyby posłużyć w celu uratowania komuś życia.

Aktualizacja: “Variety” poinformowało, że u Heche stwierdzono śmierć mózgu. Jej serce wciąż jednak bije – być może będzie podtrzymywana przy życiu aż do wtorku, aż znajdą się biorcy organów. 

Wczoraj bliscy aktorki nie przekazali mediom dobrych wiadomości. W specjalnym komunikacie poinformowali, że Anne Heche ma w chwili obecnej zerowe szanse na przeżycie. Spowodowane jest to poważnymi obrażeniami mózgu związanymi z jego niedotlenieniem.

Anne Heche to amerykańska aktorka, której szczyt popularności przypadł na lata 90. Zagrała wówczas w takich hitach jak Wulkan, Sześć dni, siedem nocy, Psychol i Donnie Brascko. W 1991 wyróżniono ją nagrodą Emmy za występ w Innym świecie. Niedawno w jednym z wywiadów aktorka stwierdziła, że zaczęła otrzymywać mniej propozycji po dokonaniu coming outu jako osoba biseksualna. W latach 90. przez trzy lata była partnerką Ellen DeGeneres. Potem związała się m.in. z operatorem filmowym Colemanem Laffoonem i aktorem Jamesem Tupperem. Z tych związków aktorka ma dwóch synów.

Jakub Piwoński

Jakub Piwoński

Kulturoznawca, pasjonat kultury popularnej, w szczególności filmów, seriali, gier komputerowych i komiksów. Lubi odlatywać w nieznane, fantastyczne rejony, za sprawą fascynacji science fiction. Zawodowo jednak częściej spogląda w przeszłość, dzięki pracy jako specjalista od promocji w muzeum, badający tajemnice początków kinematografii. Jego ulubiony film to "Matrix", bo łączy dwie dziedziny bliskie jego sercu – religię i sztuki walki.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA