search
REKLAMA
News

ANDREW GARFIELD tłumaczy, co zachęciło go do przyjęcia roli w “Spider-Manie: Bez drogi do domu”

Andrew Garfield cieszy się teraz wielką popularnością.

Łukasz Budnik

31 stycznia 2022

garfield
REKLAMA

Kilka dni temu do sieci trafił pierwszy wspólny wywiad z Tobeyem Maguire’em, Tomem Hollandem i Andrew Garfieldem, którzy w widowisku Spider-Man: Bez drogi do domu wcielają się w trzy inkarnacje tytułowej postaci. Pojawienie się Maguire’a i Garfielda wzbudziło wielkie poruszenie wśród fanów i jest traktowane jako największa atrakcja filmu.

W wywiadzie Garfield zauważył, że widowisko Wattsa to film o dorastaniu, radzeniu sobie ze stratą i akceptacji własnych darów i podkreślił, że choć zakończenie filmu jest zgodne z duchem tego, kim jest Spider-Man, to jest jednocześnie oryginalne – okazuje się bowiem, że faktyczna geneza Spider-Mana z MCU została pokazana w jego trzecim filmie, w czym mieli udział także poprzedni Spider-Mani. Z Garfieldem zgodził się Maguire, który przyznał, że był bardzo poruszony filmem i jego elegancją. Wszyscy aktorzy zgodnie twierdzili, że na planie nawiązali mocną relację.

no way home 6

Dziś do sieci trafiło nagranie z serii Actors on Actors, w którym Garfield porozmawiał z Rachel Zegler, gwiazdą West Side StoryPo dyskusji na temat wspomnianego filmu Spielberga i tick, tick… BOOM! temat zszedł na Bez drogi do domu. Zegler przyznała, że gdy Garfield pojawił się na ekranie, wszyscy na jej seansie byli bardzo podekscytowani i wspomniała o wywiadach Garfielda, w których ten stanowczo zaprzeczał swojemu udziałowi (aktor powtarza, że kłamanie na ten temat sprawiało mu pewną przyjemność). Aktor przyznał, że jako fan postaci nie mógł odmówić roli w filmie łączącym trzy inkarnacje Spider-Mana, mając na uwagę swojego wewnętrznego trzylatka i wszystkich wewnętrznych trzylatków na świecie. Garfield dodał, że zachęcił go fakt, że obecność jego i Maguire’a nie była jedynie atrakcją dla fanów, ale że obaj służyli historii. Aktor dodał jeszcze, że wielkie wrażenie zrobił na nim fakt, że jego Peter ratuje w filmie MJ graną przez Zendayę.

To ratowanie miłości młodszego brata w uniwersum z innego wymiaru. To miało duże znaczenie. Wydawało mi się, że to jak przeznaczenie.

Garfield dodał:

To, co wytworzyło się między Tobeyem, Tomem i mną, to braterstwo, i to jest świetne. Mówiliśmy sobie: “Boże, sikanie w stroju sprawia ci problemy? Mnie też!”.

Już teraz krążą plotki o tym, że Maguire i Garfield mogą znów powrócić do roli Spider-Mana – na ten moment wszystkie doniesienia należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA