search
REKLAMA
News

AMBER HEARD zagrała główną rolę w nowym filmie. Poznajcie szczegóły na temat “In The Fire”

Amber Heard wraca na ekrany po kilku latach przerwy.

Łukasz Budnik

12 czerwca 2023

REKLAMA

Amber Heard w ostatnich latach kojarzyła się głównie z jej sądową batalią z Johnnym Deppem, jednak aktorka wkrótce pojawi się na Taormina Film Festival na Sycylii, gdzie będzie promować nowy film ze swoim udziałem – In The Fire

Produkcja opisywana jest jako nadprzyrodzony thriller; Heard wciela się w psychiatrę Grace Burnham, która pod koniec XIX wieku przybywa na odizolowaną plantację, aby zająć się chłopcem, który zachowuje się w niewytłumaczalny sposób. Na miejscu rodzi się konflikt między nauką i religią, gdy lokalny ksiądz zaczyna przekonywać, że chłopiec został opętany przez diabła.

Heard pojawi się na festiwalu wraz z reżyserem Conorem Allynem, towarzyszyć jej będzie także kolega z planu, Eduardo Noriego. Allyn ma na koncie m.in. film No Man’s Land, w którym zagrali Frank Grillo i Andie Macdowell.

W tym roku Heard mamy zobaczyć jeszcze w kontynuacji Aquamana, która zadebiutuje w grudniu (dokładnie 20.12). Ostatni raz widzieliśmy aktorkę na ekranie w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera oraz w serialu Bastion.

Kinowa data premiery In The Fire nie jest jeszcze znana, ale na festiwalu film zostanie pokazany 24 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA