search
REKLAMA
News

AMBER HEARD odpowiada na Twitterze swoim przeciwnikom i prawnikowi JOHNNY’EGO DEPPA. “Pan zawsze będzie niski”

Maria Grzybowska

1 kwietnia 2021

REKLAMA

W listopadzie minionego roku Johnny Depp usłyszał w brytyjskim sądzie orzeczenie na swoją niekorzyść w sprawie jego pozwu o zniesławienie przeciwko gazecie The Sun, która na swoich łamach określiła go „żonobijcą” w kontekście relacji aktora z Amber Heard. Depp chciał złożyć apelację, jednak już wtedy sędzia odmówił mu pozwolenia na odwołanie się od wyroku. Natomiast kilka dni temu zapadła decyzja odnośnie postępowania, które aktor skierował bezpośrednio do Sądu Apelacyjnego. 

Jak przekazał portal deadline.com, wszczęte przez aktora postępowanie apelacyjne spotkało się z odmową Sądu. Prawniczka Deppa oznajmiła, że decyzja budzi poważne wątpliwości i aktor nie może się doczekać, aby przedstawić komplet niezbitych dowodów prawdy w amerykańskiej sprawie o zniesławienie przeciwko Heard, w której będzie ona musiała przyznać się do wszystkiego.

Tymczasem przedstawiciel Amber Heard stwierdził:

Dowody przedstawione w brytyjskiej sprawie były przytłaczające i niezaprzeczalne. Dla przypomnienia, pierwotny werdykt był taki, że pan Depp dopuścił się przemocy domowej wobec Amber nie mniej niż 12 razy i obawiała się ona o swoje życie.

Decyzja Sądu Apelacyjnego sprawiła, że przeciwnicy Heard po raz kolejny zaczęli pisać do niej na Twitterze. Aktorka nie pozostaje dłużna i w sarkastycznym tonie odpisuje innym użytkowników. Wśród osób, które odniosły się do sprawy z Deppem jest jeden z jego prawników, Adam Waldman, który odnotował, że na sesji zdjęciowej powstałej w czasie rzekomego bicia przez Deppa nie widać siniaków. Mężczyzna zresztą aktywnie próbuje w swoich postach dowieść winy aktorki. Heard odpisała:

Tak, panie Waldman, mogłam mieć przy tamtej okazji makijaż, ale przy każdej innej pan nadal będzie niski.

Aktorka pisała też, że “mali mężczyźni mówią największe rzeczy”, oraz że “dobrze stawiać sobie realistyczne cele”.

Aktorka udostępniła też post, w którym nienawiść kierowana w jej stronę została nazwana niezasadną (m.in. nazywanie Heard suką i szczurem) i wygląda na zorganizowaną.

Choć Johnny Depp nie ustaje w wysiłkach, by oczyścić swoje imię, to ciągłe orzeczenia na jego niekorzyść i niedawne doniesienia o narkotykowych ekscesach na planie piątej części Piratów z Karaibów i próbie sabotażu roli Amber Heard w Aquamanie zapewne nie wróżą mu przychylności kolejnych sądów.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA