search
REKLAMA
Konkurs

Weź udział w konkursie z okazji premiery albumu JAMES HORNER – THE CLASSICS!

Dawid Myśliwiec

10 sierpnia 2018

REKLAMA

Mamy przyjemność ogłosić, że portal Film.org.pl został patronem medialnym znakomitego albumu poświęconego słynnemu, tragicznie zmarłemu przed trzema laty kompozytorowi muzyki filmowej, Jamesowi Hornerowi. Wydawnictwo James Horner – The Classics od Sony Music Poland to zbiór najwspanialszych kompozycji tego artysty, wykonanych przez niezwykle utalentowanych muzyków – 2 Cellos, Lindsey Stirling, Amy Dickson, Tina Guo, The Piano Guys i innych.

Album z utworami napisanymi przez Jamesa Hornera to niezbędny element w kolekcji każdego miłośnika muzyki filmowej. Płyta James Horner – The Classics może być twoja już dziś! Wystarczy, że zajrzysz na nasz profil na Facebooku i wykażesz się kreatywnością, odpowiadając na pytanie konkursowe. Do rozdania mamy 10 egzemplarzy tego wydawnictwa!

Weź udział w konkursie i zdobądź wyjątkowy album z kompozycjami Jamesa Hornera wykonanymi przez najzdolniejszych współczesnych muzyków!

Avatar

Dawid Myśliwiec

Zawsze w trybie "oglądam", "zaraz będę oglądał" lub "właśnie obejrzałem". Gdy już położę córkę spać, zasiadam przed ekranem i znikam - czasem zatracam się w jakimś amerykańskim czarnym kryminale, a czasem po prostu pochłaniam najnowszy film Netfliksa. Od 12 lat z różną intensywnością prowadzę bloga MyśliwiecOgląda.pl.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA