search
REKLAMA
Konkurs

KONKURS! Pofantazjuj o podróży w kosmos niczym “Pierwszy człowiek”!

Dawid Myśliwiec

20 października 2018

first man 1
REKLAMA

Pierwszy CzłowiekOd piątku 19 października możemy oglądać w kinach Pierwszego człowieka Damiena Chazelle, filmową biografię Neila Armstronga, w którego wciela się Ryan Gosling. Właśnie z tej okazji wraz z wydawnictwem Wielka Litera przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do zdobycia jest 10 egzemplarzy Pierwszego człowieka. Historii Neila Armstronga, biografii pierwszego człowieka na Księżycu.

Aby zdobyć jeden z dziesięciu egzemplarzy tej publikacji, wystarczy zajrzeć na nasz profil na Facebooku i wziąć udział w prostej zabawie! Trochę kreatywności też nie zaszkodzi. 🙂 Na wzięcie udziału w konkursie macie czas do środy 24 października do północy. Czekamy na wasze odpowiedzi!

Dawid Myśliwiec

Dawid Myśliwiec

Zawsze w trybie "oglądam", "zaraz będę oglądał" lub "właśnie obejrzałem". Gdy już położę córkę spać, zasiadam przed ekranem i znikam - czasem zatracam się w jakimś amerykańskim czarnym kryminale, a czasem po prostu pochłaniam najnowszy film Netfliksa. Od 12 lat z różną intensywnością prowadzę bloga MyśliwiecOgląda.pl.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA