search
REKLAMA
Głosowanie

Wybieramy najlepszy kinowy film o SPIDER-MANIE. Zagłosuj!

Spider-Man pojawił się dotychczas w 9 filmach kinowych. Który z nich jest najlepszy?

REDAKCJA

30 stycznia 2022

spider man filmy
REKLAMA

Nieco ponad miesiąc temu odbyła się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony solowych przygód inkarnacji tytułowego bohatera granej przez Toma Hollanda. Widowisko okazało się olbrzymim sukcesem, w czym dużą zasługę mają Tobey Maguire i Andrew Garfield powracający do roli Spider-Mana. 

Z okazji premiery Bez drogi do domu, zapraszamy was do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy dotychczas kinowy film o Spider-Manie. Do wyboru macie wszystkie pełnometrażowe produkcje, które mogliśmy oglądać na wielkich ekranach, a więc trzy produkcje z udziałem Maguire’a, dwie z Garfieldem, trzy z Hollandem i animowane Spider-Man Uniwersum, nad którego kontynuacją także trwają już prace. Filmy MCU, w których Spider-Man pojawił się jako jeden z wielu superbohaterów, nie zostały uwzględnione.

Podobne głosowanie przeprowadziliśmy w zeszłym roku; czy Bez drogi do domu mocno namiesza w rankingu? Być może wywinduje serię z udziałem Garfielda? Przekonamy się!

Możecie wybrać jeden tytuł.

REDAKCJA

REDAKCJA

film.org.pl - strona dla pasjonatów kina tworzona z miłości do filmu. Recenzje, artykuły, zestawienia, rankingi, felietony, biografie, newsy. Kino klasy Z, lata osiemdziesiąte, VHS, efekty specjalne, klasyki i seriale.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA