search
REKLAMA
Znalezione w sieci

VISION atakuje IRON MANA na grafice z niewykorzystanej sceny z KAPITANA AMERYKI: WOJNY BOHATERÓW

Łukasz Budnik

20 listopada 2020

REKLAMA

Graficy pracujący przy filmach Marvela chętnie dzielą się z fanami ilustracjami które powstawały w trakcie przygotowywaniu filmów. Nie inaczej jest w przypadku Andy’ego Parka, jednego artystów z Marvel Studios. Twórca zaprezentował grafikę z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, pokazując scenę, która ostatecznie nie trafiła do filmu. 

W wyreżyserowanym przez braci Russo widowisku z 2016 roku członkowie Avengers starli się ze sobą w dwóch drużynach – jednej pod wodzą Kapitana Ameryki, drugiej dowodzonej przez Iron Mana. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków. W jednej ze scen filmu bohaterowie walczą ze sobą na niemieckim lotnisku. To właśnie z tej sceny pochodzi grafika udostępniona przez Parka. Przedstawia ona scenę, w której Vision atakuje Iron Mana. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak morderstwo, można jednak założyć, że Vision w domyśle chciałby jedynie zniszczyć zbroję Starka, aby go unieszkodliwić. Wszystkiemu przypatruje się Wanda, która w MCU tworzy później parę z Visionem (bohaterowie otrzymali własny serial, który w styczniu zadebiutuje na Disney+). Grafikę zobaczycie poniżej:

Lubicie Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA