search
REKLAMA
News

TOM HARDY zaliczył cameo w “Star Wars”, ale scena nie trafiła do filmu. Zobaczcie usunięty fragment

Jak miał wyglądać występ Hardy’ego w “Star Wars”?

Łukasz Budnik

21 września 2023

REKLAMA

W filmach z serii Star Wars nie brakuje gościnnych występów, niektórych na tyle drobnych, że zdarza nam się o nich zapomnieć. Co więcej, nie wszystkie trafiają do ostatecznego montażu. Tak było w przypadku sceny z Tomem Hardym, który pojawił się w roli szturmowca w trylogii sequeli.

Aktor wystąpił w jednej ze scen kontrowersyjnego Ostatniego Jedi, który już po premierze budził mieszane reakcje wśród fanów. W produkcji napisanej i wyreżyserowanej przez Riana Johnsona miał Hardy miał wspólną scenę z Johnem Boyegą wcielającym się w Finna. Fragment został udostępniony w materiałach dodatkowych do filmu, można odnaleźć go także na YouTubie:

Hardy nie jest jedyną znaną osobą, która pojawiła się na planie w roli szturmowca – pod hełmami skryli się też książę Harry i książę William, a także wokalista Gary Barlow. Z kolei w Przebudzeniu Mocy w scenie z Rey jako szturmowiec wystąpił Daniel Craig. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA