search
REKLAMA
Znalezione w sieci

THE ROCK świętuje rekordowe 200 milionów obserwujących na Instagramie. Aktor zaapelował do widzów

Łukasz Budnik

10 października 2020

REKLAMA

Dwayne Johnson, znany widzom także jako The Rock, ma kolejne powody do świętowania. Drugi rok z rzędu został najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood według magazynu Forbes, a teraz ustanowił nowy rekord – jest najchętniej obserwowanym Amerykaninem w sieci. Jego konto na Instagramie śledzi już 200 milionów użytkowników.

Z tej okazji aktor udostępnił na Instagramie filmik, w którym polewa sobie tequilę i przemawia do widzów. W podpisie znajdziemy informację, że łącznie (licząc inne media społecznościowe) śledzi go już 300 milionów osób, dzięki czemu jest “najchętniej obserwowanym człowiekiem w Ameryce, Amerykaninem na świecie i – co najważniejsze – tatusiem w swoim domu”.

https://www.instagram.com/p/CGFQHtUlHWd/

Johnson napisał także:

Zawsze mówcie prawdę i róbcie to z godnością, współczuciem, szacunkiem, opanowaniem i empatią. Nawet gdy rozmowa robi się niezręczna, gdy podejdziecie to niej z szacunkiem i troską okaże się, że po drugiej stronie dyskomfortu jest przejrzystość i postęp. Dziękuję za danie mi przestrzeni do mówienia prawdy.

Johnson nie zwalnia tempa pracy – aktor na początku kolejnego roku będzie kontynuować pracę nad widowiskiem Black Adam z uniwersum DC, gdzie zagra tytułową rolę.

Lubicie oglądać The Rocka na ekranie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA