search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Przeciwnicy GINY CARANO atakują HENRY’EGO CAVILLA. Aktorzy byli kiedyś parą

Łukasz Budnik

26 lutego 2021

cavill carano
REKLAMA

Dwa tygodnie do sieci trafiła informacja o zwolnieniu Giny Carano z Lucasfilm i Disneya, spowodowanym kontrowersyjnymi wpisami aktorki w social mediach. Do tej pory Carano występowała w serialu The Mandalorian, gdzie wcielała się w Carę Dune.

Dzień po zwolnieniu aktorka zapowiedziała, że stworzy nowy film we współpracy z prawicowym portalem publicystycznym “The Daily Wire”, którego współautorem jest Ben Shapiro, i stwierdziła, że nie ulegnie totalitarnemu tłumowi. Później wspominała jeszcze, że Disney usunął ją z kampanii promocyjnej The Mandalorian, gdy odmówiła wystosowania przygotowanych przez firmę przeprosin wobec społeczności transpłciowej (sprawa miała miejsce po tym, jak Carano zażartowała w sieci z zaimków), a ona sama czuła się dręczona przez tę firmę. Carano zgodziła się z twierdzeniem Shapiro, że w Lucasfilm obowiązują podwójne standardy zależne od poglądów politycznych.

Tymczasem przeciwnicy Carano odkryli, że kilka lat temu aktorka była w związku z Henrym Cavillem. Para spotykała się przez rok. Na Twitterze pojawiły się komentarze na ten temat – w części z nich pojawiają się stwierdzenia, że Cavilla należy “anulować” i sugestie, że powinien się wypowiedzieć na temat byłej partnerki. Aktorów porównuje się do Stormfront i Homelandera z serialu The Boys. Cavillowi oberwało się także za brak wypowiedzi na temat obsadzenia Sashy Calle w roli Supergirl w The Flash. Oczywiście znaleźli się też obrońcy obojga aktorów. Poniżej wybrane tweety:

https://twitter.com/midsomarvvitch/status/1362436144768704513?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1362436144768704513%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwegotthiscovered.com%2Fmovies%2Finternet-attacking-henry-cavill-dated-gina-carano%2F

https://twitter.com/arloadis/status/1360107208789221378?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1360107208789221378%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwegotthiscovered.com%2Fmovies%2Finternet-attacking-henry-cavill-dated-gina-carano%2F

Przypomnijmy, że negatywne reakcje na temat Carano wywołały m.in. wpisy aktorki kpiące z maseczek, szczepionek, wyborów w USA i wyrażające poparcie dla Donalda Trumpa. Bezpośrednim powodem zwolnienia była relacja, w której Carano udostępniła porównanie podziału politycznego do nazistowskich Niemiec – w sieci pojawiły się głosy, że aktorka zrównuje bycie Republikaninem z byciem Żydem w czasie Holokaustu, a przedstawiciel Lucasfilm określił jej posty w social mediach jako odrażające i nieakceptowalne.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA