search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Plakaty AVENGERS: KOŃCA GRY i innych filmów Marvela w klasycznym, komiksowym stylu

Łukasz Budnik

15 maja 2020

REKLAMA

Każdy, kto w jakiejś formie zetknął się z klasycznymi komiksami Marvela doskonale wie, że ekranowe wersje ich bohaterów różnią się nieco od oryginałów rysowanych już kilka dekad temu. Naprzeciw temu wychodzi artysta John Black, który na swoim instagramowym profilu udostępnia swoje prace. Są to przerobione wersje plakatów Marvela (i nie tylko!), rysowanych w stylu znanym ze starych komiksów. 

Wśród tytułów, które Black wziął już na warsztat są między innymi Avengers: Koniec gryCzarna WdowaThor: Ragnarok, Iron Man Doktor Strange. Black przerabia też kultowe kadry z filmów, również starszych, w tym Spider-Mana Sama Raimiego. Wśród jego dokonań są też zmodyfikowane materiały związane z filmami DC. Poniżej kilka przykładów – przesuwając obrazek, zobaczycie porównanie z oryginalnym plakatem.

https://www.instagram.com/p/B-f3NANhYel/

https://www.instagram.com/p/B6RkqIah8lg/

https://www.instagram.com/p/B2VNYgaBbcE/

https://www.instagram.com/p/B8kbPIchcTy/

https://www.instagram.com/p/B5tlxloB9C1/

https://www.instagram.com/p/B5biU9mBmF2/

https://www.instagram.com/p/B_n-5aVh1Az/

Po więcej odsyłamy do profilu autora!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA