search
REKLAMA
Znalezione w sieci

MARVEL udostępnił (działający) numer telefonu do IRON MANA

Weronika Lipińska

17 września 2020

REKLAMA

Jeżeli kiedykolwiek marzyła wam się rozmowa z superbohaterem, to Marvel właśnie to umożliwił. Numer telefonu do Iron Mana został opublikowany na łamach siódmej części komiksu Thor. O dziwo, nie jest to przypadkowy numer np. do piekarni, jaki dziewczynom zdarza się rozdawać niepożądanym adoratorom. Fani faktycznie mogą zadzwonić i otrzymać wiadomość od samego Tony’ego Starka.

Komiks, napisany przez Donny’ego Catesa i narysowany przez Aarona Kudera, wyszedł w tym tygodniu. Numer dotyczy młota Thora, Mjolnira – coś jest z nim nie tak, broń staje się dla boga cięższa z każdym dniem. Tymczasem syn Odyna potrzebuje go bardziej niż kiedykolwiek. W końcu jest zmuszony zostawić artefakt, aby znalazł go ktoś inny. Bohater imieniem Adam natrafia na znalezisko i wzywa Iron Mana na miejsce zdarzenia. Superbohater docieka, skąd Adam dysponuje jego prywatnym numerem. Okazuje się, że kontakt pozostawił na Mjolnirze potrzebujący pomocy Thor.

Tych, którzy zdecydują się zadzwonić przywita poczta głosowa Tony’ego Starka. Dzwoniący usłyszą poniższą wiadomość, aczkolwiek to nie Robert Downey Jr użyczył głosu:

Cześć, tak, z tej strony Iron Man, jednak przez pewnego wielkiego blond dupka nie używam już tego numeru, ale hej, niezła próba. Aby dowiedzieć się wszystkiego, co związane z Tonym Starkiem odwiedź www.TonyStarkIronMan.com i – hm – uważaj na siebie, ok? I tak jestem już wystarczająco zajęty.

Cates udostępnił zdjęcie kadru z młotem na Twitterze z komentarzem:

Tak bardzo się cieszę, że udało się nam to zrealizować! Sprawdźcie Thora nr 7 już dziś!

Tymczasem Chris Hemsworth przygotowuje się do powrotu w Thor: Love and Thunder, do którego zdjęcia mają rozpocząć się niebawem. Jeśli chodzi o Roberta Downeya Jr., to Avengers: Koniec gry jest ponoć ostatnim filmem w MCU, w którym wystąpił. Mogliśmy go oglądać w roli Dra Dolittle na początku tego roku, a obecnie przygotowuje się do Sherlocka Holmesa 3

Gdybyście mogli porozmawiać z wybranym suberbohaterem, o co byście zapytali?

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA