search
REKLAMA
Znalezione w sieci

KEANU REEVES jako CONSTANTINE rodem z komiksów na fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

23 stycznia 2021

REKLAMA

Constantine z 2005 roku ma grono fanów, którzy do dziś wyczekują ewentualnej kontynuacji. Zeszłoroczne pogłoski mówiły o tym, że Warner Bros. i platforma HBO Max planują realizację nowego filmu o tym bohaterze, jednak nie wiadomo, czy byłby to nowy projekt, czy sequel oryginału z Keanu Reevesem. Kontynuację chętnie zrealizowałby reżyser pierwszego filmu – Francis Lawrence.

W listopadzie nadzieję dał fanom Peter Stormare, który w oryginalnym filmie wcielał się w postać szatana. Aktor wstawił na Instagramie obrazek, którego autor nazwał rolę aktora jedną z najlepszych interpretacji diabła na ekranie, i dodał, że powstaje sequel. Od tamtej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje, jednak fani nie zapominają o sprawie. Na profilu spdrmnkyxxiii odnajdziemy grafikę, której autor przedstawił Keanu Reevesa jako Constantine’a zgodnie z wizerunkiem tej postaci w serii Hellblazer

Francis Lawrence w rozmowie ze Slash Film przyznał kilka miesięcy temu, że dzieli pragnienie stworzenia sequela wraz z Reevesem i producentem Akivą Goldsmanem, jednak na tę chwilę nie mają praw do tej postaci.

Wszyscy chcieliśmy to zrobić. To był odpowiednio duży sukces. Chcieliśmy być odpowiedzialni i stworzyć film bardziej nastawiony na dorosłych widzów. (…) Na tę chwilę nie mamy możliwości użyć tej postaci w filmach i serialach, wielka szkoda. To dość szalone, mamy Keanu, który chciałby stworzyć nowy film, jak również nas, a musimy zaczekać, co się stanie.

Chcielibyście zobaczyć kolejny film o Constantinie? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA