search
REKLAMA
Znalezione w sieci

JOHN BOYEGA jako JAMES BOND na nowej fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

21 listopada 2020

REKLAMA

Odpowiedź na to pytanie, kto zastąpi Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda, ciekawi zapewne wszystkich fanów agenta 007. Aktora pożegna się z Bondem po Nie czas umierać, a w kolejnych produkcjach z serii zobaczymy już innego odtwórcę tej roli. Wśród potencjalnych kandydatów wskazywanych przez fanów pojawiali się m.in. Idris Elba, Henry Cavill i Tom Hardy (ten ostatni według plotek miał już nawet otrzymać rolę), tymczasem chęć zagrania Bonda wyraził ostatnio jeszcze jeden aktor – znany choćby z roli Finna w Gwiezdnych wojnach John Boyega.

Aktor entuzjastycznie odniósł się do takiego pomysłu, wskazując od razu, że na stanowisku reżysera widziałby Steve’a McQueena.  Wypowiedź Boyegi zainspirowała grafika o pseudonimie apexform do stworzenia ilustracji, dzięki której możemy przekonać się, jak mógłby prezentować się aktor jako Bond.

W Nie czas umierać Bond będzie korzystać z emerytury, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Podczas misji Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy dysponującego niebezpieczną nową technologią – w antagonistę wcieli się Rami Malek.

Poza Danielem Craigem i Malekiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris i Lashanę Lynch, której bohaterka przejmie po Bondzie kod 007. Piosenkę śpiewa Billie Eilish. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga. Premiera zaplanowana jest na 2 kwietnia 2021. 

Zdjęcie główne: Small Joys

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA