search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby VIGGO MORTENSEN jako MAGNETO w MCU? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

24 stycznia 2021

REKLAMA

WandaVision rozpoczęło czwartą fazę przedsięwzięcia, jakim jest kinowe uniwersum Marvela – jednocześnie pierwszą, w skład której wchodzą także seriale pokazywane na Disney+. To kolejny krok podjęty przez Kevina Feigego, prezesa Marvel Studios, aby rozwinąć MCU. W kolejnych latach do grona znanych już superbohaterów z pewnością dołączy jeszcze Fantastyczna Czwórka (film o tej drużynie jest już oficjalnie zapowiedziany) oraz grupa X-Men. 

W związku z tym, że Disney wykupił studio Fox, można spodziewać się, że wszystkie postaci mutantów zostaną obsadzone na nowo (choć powrót aktorów wcielających się w nich dotychczas nie jest wykluczony, biorąc pod uwagę fakt, że w MCU mamy zobaczyć multiwersum), w tym także Magneto, grany dotychczas przez Iana McKellena oraz Michaela Fassbendera. Przypomnijmy, że to właśnie słynny złoczyńca w komiksowym pierwowzorze jest ojcem Pietro i Wandy Maximoff – do tej pory w MCU nie było mowy o ich rodzicach, ale można założyć, że twórcy nie odejdą od kanonu. Kto wcieli się w Magneto? Tego oczywiście jeszcze nie wiemy, jednak w sieci pojawiła się graficzna propozycja: grafik BFHDesign stworzył ilustrację, na której w roli mutanta obsadził Viggo Mortensena:

MCU

Co sądzicie o takim pomyśle? Czy według was aktor znany między z Władcy Pierścieni oraz Green Book odnalazłby się w świecie superbohaterów? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA