search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak może wyglądać NATALIE PORTMAN jako MIGHTY THOR? Świetna fanowska grafika

Łukasz Budnik

17 marca 2021

REKLAMA

Na przyszły rok zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Trwają już prace na planie.

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze na pewno wystąpią Chris Pratt, Tessa Thompson, Natalie Portman i odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki (m.in. Karen Gillan i Dave Bautista). Złoczyńcę zagra z kolei Christian Bale – wcieli się w postać zwaną Gorr the God Butcher, z misją zabicia każdego boga. Już w 2019 roku ogłoszono, że grana przez Portman Jane Foster sama zostanie Thorem – jej wątek zostanie oparty na serii “Mighty Thor”, w której Jane zmagała się z rakiem.

Do sieci trafiła fanowska grafika, która obrazuje jak może wyglądać Jane jako Thor. Ilustrację, której autorem jest Nikolay Mochkin, zobaczycie poniżej:

Thor: Love and Thunder zadebiutuje 6 maja 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA